Facebook Statistics

Slovensko – ruské rozhovory o budúcej spolupráci v oblasti poľnohospodárstva a potravinárstva

10-02-2015
Slovensko – ruské rozhovory o budúcej spolupráci v oblasti poľnohospodárstva a potravinárstva(Bratislava, 10. februára 2015) Minister pôdohospodárstva Ľubomír Jahnátek prijal novú obchodnú zástupkyňu Ruskej federácie v SR. Po úvodnom privítaní na pôde ministerstva Jekaterina Beliaková načrtla možnosti vzájomnej spolupráce oboch krajín v oblasti poľnohospodárstva a potravinárstva ...

Stretnutie ministra Jahnátka s nemeckým veľvyslancom

23-01-2015
Foto: Stretnutie ministra Jahnátka s nemeckým veľvyslancom Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek prijal na pôde ministerstva veľvyslanca Spolkovej republiky Nemecko v Slovenskej republike Thomasa Götza s cieľom prediskutovať aktuálne otázky vzájomnej spolupráce ...

Stretnutie s veľvyslancom Indickej republiky na Slovensku

24-11-2014
Foto: Stretnutie s veľvyslancom Indickej republiky na Slovensku(Bratislava, 24. novembra, 2014) - Štátna tajomníčka MPRV SR Magdaléna Lacko - Bartošová prijala na pôde Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR novovymenovaného veľvyslanca Indickej republiky na Slovensku, Parama Jiat Manna.

Slovensko – holandský diskusný okrúhly stôl

21-11-2014
Foto: Slovensko – holandský diskusný okrúhly stôl(Bratislava, 21. novembra 2014) – Štátna tajomníčka MPRV SR Magdaléna Lacko – Bartošová sa dnes stretla s veľvyslancom Holandského kráľovstva na Slovensku, Richardom van Rijssenom.

Hľadanie možnosti vzájomnej spolupráce SR a Mongolska

04-11-2014
Foto: Hľadanie možnosti vzájomnej spolupráce SR a Mongolska(Bratislava, 4. novembra 2014) – Štátna tajomníčka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Magdaléna Lacko – Bartošová privítala na pôde agrorezortu štátneho tajomníka Ministerstva priemyslu a poľnohospodárstva Mongolska, Zojargala Khadbaatara.

Vzájomná spolupráca teší agrorezort aj švajčiarskeho veľvyslanca

17-10-2014
Foto: Vzájomná spolupráca teší agrorezort aj švajčiarskeho veľvyslancaNa pôde Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR dnes prijal minister Ľubomír Jahnátek mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Švajčiarskej konfederácie v SR Alexandra Wittwera.

Poľnohospodárska výstava Zem živiteľka 2014

28-08-2014
Foto: Poľnohospodárska výstava Zem živiteľka 2014Prezident Českej republiky Miloš Zeman dnes v Pivovarskej záhrade v Českých Budejoviciach otvoril najvýznamnejšiu potravinársko-poľnohospodársku výstavu Země živitelka, ktorá potrvá do 2. septembra 2014.

Vyhlásenie ministra Ľ. Jahnátka k zákazu dovozu potravín do Ruskej federácie

08-08-2014
Foto: Vyhlásenie ministra Ľ. Jahnátka k zákazu dovozu potravín do Ruskej federácieRozhodnutie Ruskej federácie o zákaze dovozu významných potravín z krajín EÚ do Ruskej federácie považujem za rozpútanie vojny na tom najcitlivejšom poli. Vývoz poľnohospodárskych výrobkov a potravín zo Slovenska do Ruskej federácie nie je z hľadiska Slovenska rozhodujúci, aj keď pre niektoré významné slovenské firmy môže znamenať existenčné problémy. Oveľa väčšou hrozbou je pre Slovensko absolútny pretlak ponuky potravín a s ním spojená cenová destabilizácia, prinášajúca porušenie existujúcich dodávateľsko-odberateľských vzťahov, špekulatívne obchody, hygienické a bezpečnostné riziko z predaja potravín nižšej kvality alebo po dobe spotreby.

Podnikateľská misia

04-06-2014
Foto: Podnikateľská misiaPotvrdenie dobrej spolupráce medzi Slovenskom a Bieloruskom, nadviazanie nových tém pre ďalšiu možnú spoluprácu v rôznych oblastiach záujmu v rámci obchodných inovatívnych projektov, boli hlavným cieľom podnikateľskej misie.

Slovenský agrorezort rokuje s Bosnou a Hercegovinou o spolupráci

25-04-2014
Foto: Slovenský agrorezort rokuje s Bosnou a Hercegovinou o spolupráciBilaterálne stretnutie štátnej tajomníčky agrorezortu Magdalény Lacko – Bartošovej a námestníčky ministra zahraničného obchodu a hospodárskych vzťahov Bosny a Hercegoviny (BaH) Ermina Salkičevič – Dizdarevič malo za cieľ prediskutovať témy týkajúce sa možností spoločných BaH/SR projektov v oblasti poľnohospodárstva.

Ministri poľnohospodárstva SR a ČR o kvalite a bezpečnosti potravín

24-04-2014
Foto: Ministri poľnohospodárstva SR a ČR o kvalite a bezpečnosti potravínMinister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ľubomír Jahnátek sa dnes v rámci spoločného rokovania slovenskej a českej vlády stretol so svojím českým kolegom Marianom Jurečkom.

Čínska vedecká delegácie na pôde agrorezortu

24-04-2014
Foto: Čínska vedecká delegácie na pôde agrorezortuŠtátny tajomník MPRV SR Štefan Adam prijal dnes na pôde agrorezortu vedeckú delegáciu Čínskej ľudovej republiky z oblasti lesného hospodárstva v rámci projektu bilaterálnej spolupráce Čína-Slovensko.

Stretnutie so slovinskou veľvyslankyňou v SR

12-03-2014
Foto: Stretnutie so slovinskou veľvyslankyňou v SR(Bratislava, 12. marec 2013) - Šéf agrororezortu Ľubomír Jahnátek prijal mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Slovinskej republiky v SR, Bernardu Gradišnik.

AGROpodcast Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Kalkulačka SPP 2023 – 2027
Agromapy
EÚ-štrukturálne a investičné fondy
Operačný program Kvalita životného prostredia 2014-2020
Značka kvality
EFSA – Temporary FC logo_socials
Integrovaný regionálny operačný program 2014 - 2020
Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2022
Operačný program Rybné hospodárstvo 2014 - 2022
INTERREG V-A SK-CZ
Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko
Program cezhraničnej spolupráce na programe Interreg V-A Slovensko-Madarsko
Bestslovakfood