Facebook Statistics
Značka Kvality

Čínska vedecká delegácie na pôde agrorezortu

24-04-2014
Foto: Čínska vedecká delegácie na pôde agrorezortuŠtátny tajomník MPRV SR Štefan Adam prijal dnes na pôde agrorezortu vedeckú delegáciu Čínskej ľudovej republiky z oblasti lesného hospodárstva v rámci projektu bilaterálnej spolupráce Čína-Slovensko.

Stretnutie so slovinskou veľvyslankyňou v SR

12-03-2014
Foto: Stretnutie so slovinskou veľvyslankyňou v SR(Bratislava, 12. marec 2013) - Šéf agrororezortu Ľubomír Jahnátek prijal mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Slovinskej republiky v SR, Bernardu Gradišnik.

Prijatie novovymenovaného veľvyslanca Mongolska v SR na pôde MPRV SR

22-01-2014
Foto: Prijatie novovymenovaného veľvyslanca Mongolska v SR na pôde MPRV SRŠtátna tajomníčka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Magdaléna Lacko Bartošová prijala Dorjdamba Zumberellkhama, novovymenovaného mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Mongolska v SR so sídlom v Prahe.

Prijatie veľvyslanca Holandského kráľovstva Richarda van Rijssena

19-11-2013
Foto: Prijatie veľvyslanca Holandského kráľovstva Richarda van RijssenaŠtátna tajomníčka MPRV SR Magdaléna Lacko-Bartošová prijala mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Holandského kráľovstva Richarda van Rijssena, ktorého sprevádzala radkyňa veľvyslanectva Eveline Moliere.

Prijatie veľvyslanca Dánskeho kráľovstva

30-10-2013
Foto: Prijatie veľvyslanca Dánskeho kráľovstvaŠtátna tajomníčka MPRV SR Magdaléna Lacko-Bartošová prijala novovymenovaného veľvyslanca Dánskeho kráľovstva Christiana Alberta K?nigsfeldta a vicekonzula Steen Bonde Rákoczy Pedersena.

Stretnutie s delegáciou Macedónska

29-10-2013
Foto: Stretnutie s delegáciou MacedónskaMinister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek prijal delegáciu Macedónskej republiky, ktorú viedol minister pre verejnú správu MR Tahir Hani. Témami diskusie bol okrem iného regionálny rozvoj, jeho strategické oblasti, či financovanie.

Michael Schmunk na pôde MPRV SR

30-09-2013
Foto: Michael Schmunk na pôde MPRV SRMinister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ľubomír Jahnátek dnes prijal na pôde ministerstva nového veľvyslanca Spolkovej republiky Nemecko Michaela Schmunka. Obaja predstavitelia sa zhodli v názore, že spolupráca našich krajín je na vysokej úrovni.

Štátna tajomníčka v Budapešti

23-09-2013
Štátna tajomníčka MPRV SR M. Lacko-Bartošová na rokovaní V4+3 v Budapešti.Štátna tajomníčka MPRV SR Magdaléna Lacko-Bartošová prijala pozvanie ministra rozvoja vidieka Maďarska Sándora Fazekasa a zúčastnila sa na otvorení 76. ročníka medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy OMÉK 2013 v Budapešti.

Minister Toman rokoval so slovenským kolegom Ľubomírom Jahnátkom

30-08-2013
Foto: Minister Toman rokoval so slovenským kolegom Ľubomírom Jahnátkom Český minister pôdohospodárstva Miroslav Toman a jeho rezortný kolega Ľubomír Jahnátek, dnes rokovali v Českých Budějoviciach o kvalite a bezpečnosti potravín, ale aj o budúcej podobe Spoločnej poľnohospodárskej politiky (SPP).

Rokovanie s ruskou delegáciou

26-08-2013
Foto: Rokovanie s ruskou delegáciouV rámci medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy AGROKOMPLEX 2013 sa v Nitre konalo pracovné stretnutie predstaviteľov MPRV SR, pod vedením štátneho tajomníka Štefana Adama, a delegácie Ruskej federácie, ktorú viedol podpredseda vlády a minister poľnohospodárstva RF I. A. Nesterenko.

Rokovania s ČĽR pokračujú ďalej

31-07-2013
Štátna tajomníčka MPRV SR Magdaléna Lacko-Bartošová prijala na pôde ministerstva delegáciu ČĽR, ktorú viedol námestník ministra poľnohospodárstva ČĽR Dun NIU a mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec ČĽR v SR Weifang PAN.

R. Fico: Čulý hospodársky život medzi SR a Maďarskom pokračuje napriek kríze

02-07-2013
Predsedovia vlád a ministri Slovenskej republiky a Maďarska rokovali 2. júla 2013 v Budapešti o otázkach aktuálnej spolupráce medzi oboma krajinami. Na snímke prvá rada zľava minister hospodárstva Maďarska Mihály Varga, minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský, podpredseda vlády Maďarska Zsolt Semjén, predseda vlády SR Robert Fico, predseda vlády Maďarska Viktor Orbán, minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák, minister zahraničných vecí Maďarska János Mártonyi, minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Ján Počiatek a ministerka regionálneho rozvoja Maďarska Lászóné Némethová. Horný rad zľava poradca predsedu vlády Maďarska pre zahraničný obchod Péter Szijjartó, minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek, minister rozvoja vidieka Maďarska Sándor Fazekas, veľvyslanec SR v Maďarsku Peter Weiss a veľvyslanec Maďarska v SR Csaba Balogh.Čulý hospodársky život medzi SR a Maďarskom pokračuje aj napriek kríze. Uviedol to dnes na tlačovej konferencii v Budapešti po spoločnom rokovaní predstaviteľov vlád SR a Maďarska slovenský premiér Robert Fico (Smer-SD).

Stretnutie s veľvyslankyňou Veľkej Británie

01-07-2013
Foto: Stretnutie s veľvyslankyňou Veľkej BritánieMinister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek prijal veľvyslankyňu Veľkej Británie na Slovensku Susannah Montgomery. Témou stretnutia bola nová Spoločná poľnohospodárska politika EÚ a podpora farmárov...

AGROpodcast Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Protiinflačná garancia
Nahlasovanie zásob komodít
Kalkulačky
Farmársky manuál SPP 2023 - 2027
Značka kvality
Školský program
Agromapy
EFSA – Temporary FC logo_socials
Integrovaný regionálny operačný program 2014 - 2020
Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2022
Operačný program Rybné hospodárstvo 2014 - 2022
INTERREG V-A SK-CZ
Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko
Program cezhraničnej spolupráce na programe Interreg V-A Slovensko-Madarsko
Bestslovakfood