Facebook Statistics

Minister Ľ. Jahnátek prijal veľvyslankyňu Brazílskej republiky v SR

14-12-2012
Foto: Minister Ľ. Jahnátek prijal veľvyslankyňu Brazílskej republiky v SRMinister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek prijal mimoriadnu splnomocnenú veľvyslankyňu Brazílskej federatívnej republiky na Slovensku Susan Kleebank a ministerskú poradkyňu Adrianu Rodrigues Martins.

Taliansky veľvyslanec a predstavitelia UniCredit Group u štátneho tajomníka

06-12-2012
Foto: Taliansky veľvyslanec a predstavitelia UniCredit Group u štátneho tajomníkaŠtátny tajomník MPRV SR Štefan Adam prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Talianskej republiky v SR Roberta Martiniho a predstaviteľov UniCredit Group - riaditeľa divízie krajín Východnej Európy Gianniho Papu, predsedu predstavenstva UniCredit Bank ČR Jiřího Kunerta, riaditeľku odboru zahraničných vzťahov UniCredit Bank Milano Serenu Massimiovú a člena predstavenstva UniCredit Bank Miroslava Štrokendla.

Štátny tajomník MPRV SR Štefan Adam prijal delegáciu z čínskej provincie Heilongjiang

29-11-2012
Foto: Štátny tajomník MPRV SR Štefan Adam prijal delegáciu z čínskej provincie HeilongjiangŠtátny tajomník MPRV SR Štefan Adam v stručnosti oboznámil čínskych hostí so súčasnou štruktúrou poľnohospodárstva na Slovensku a ocenil záujem Čínskej ľudovej republiky o spoluprácu so Slovenskom v oblasti poľnohospodárskej výroby.

Štátny tajomník MPRV SR Štefan Adam prijal zástupcov Nemecka, Francúzska a Rakúska

13-11-2012
Foto: Štátny tajomník MPRV SR Štefan Adam prijal zástupcov Nemecka, Francúzska a RakúskaBratislava, 13. november 2012 – Zástupcovia strategických partnerov SR - Nemecka, Francúzska a Rakúska - dnes rokovali so štátnym tajomníkom MPRV SR Štefanom Adamom. Na stretnutí sa zúčastnila aj generálna riaditeľka sekcie potravinárstva a obchodu MPRV SR Zuzana Nouzovská.

Štátny tajomník Štefan Adam viedol delegáciu MPRV SR v Srbskej republike

12-11-2012
Foto: Štátny tajomník Štefan Adam viedol delegáciu MPRV SR v Srbskej republike Štátny tajomník MPRV SR Štefan Adam, spolu s generálnym riaditeľom Sekcie poľnohospodárstva MPRV SR Jánom Vajsom, s generálnym riaditeľom Sekcie lesného hospodárstva a spracovania Jánom Mizerákom, 7. – 8. novembra 2012 navštívili Srbskú republiku, na pozvanie štátneho tajomníka Ministerstva pôdohospodárstva, lesníctva a vodného hospodárstva Srbskej republiky Danila Golubovića.

Slovenský národný stánok so ZNAČKOU KVALITY SK na výstave SIAL 2012 v Paríži

31-10-2012
V dňoch 21. – 25. 10. 2012 sa vo francúzskom Paríži uskutočnil Medzinárodný potravinársky veľtrh SIAL 2012

Bilaterálne rokovanie ministrov Ľubomíra Jahnátka a Petra Bendla v Uherskom Hradišti

30-10-2012
Foto: Bilaterálne rokovanie ministrov Ľubomíra Jahnátka a Petra Bendla v Uherskom Hradišti   Oboch ministrov spojila téma potravinovej bezpečnosti a kvality potravín oboch krajín, taktiež problematika vzťahov v obchodných reťazcoch ako aj umiestňovanie domácich produktov na pulty predajní.

Spolupráca s Astrachánskou oblasťou má reálne základy

16-10-2012
Foto: Spolupráca s Astrachánskou oblasťou má reálne základyNa základe realizácie „Protokolu o hospodárskej spolupráci medzi Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky a Vládou Astrachanskej oblasti Ruskej federácie“, sa uskutočnilo v dňoch 12. – 13. októbra 2012 v Astrachani 1. zasadnutie Komisie pre hospodársku spoluprácu medzi Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky a Vládou Astrachanskej oblasti Ruskej federácie.

Minister Ľubomír Jahnátek prijal návrh memoranda o spolupráci a porozumení od mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Irackej republiky v SR Matheel Dhayif Majeed Al-Sabtiho

01-10-2012
Foto: Minister Ľubomír Jahnátek prijal návrh memoranda o spolupráci a porozumení od mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Irackej republiky v SR Matheel Dhayif Majeed Al-SabtihoMinister Ľubomír Jahnátek prijal Matheel Dhayif Majeed Al-Sabtiho, mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Irackej republiky v SR, ktorého privítal na pôde MPRV SR.

Stretnutie s delegáciou Výboru pre poľnohospodárstvo a lesníctvo Fínskeho parlamentu

13-09-2012
Foto: Stretnutie s delegáciou Výboru pre poľnohospodárstvo a lesníctvo Fínskeho parlamentuGenerálny riaditeľ sekcie rozvoja vidieka MPRV SR Martin Barbarič na pôde MPRV SR privítal delegáciu členov Výboru pre poľnohospodárstvo a lesníctvo Fínskeho parlamentu, vedenú predsedom Jari Leppä-om.

Minister Ľubomír Jahnátek navštívil výstavu Země živitelka

31-08-2012
Foto: Minister Ľubomír Jahnátek navštívil výstavu Země živitelkaNa pozvanie ministra poľnohospodárstva ČR Petra Bendla, navštívil minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieku SR Ľubomír Jahnátek 39. ročník medzinárodného agrosalónu Země Živitelka 2012 v Českých Budejoviciach.

AGROKOMPLEX 2012 – Minister Ľubomír Jahnátek privítal českého ministra poľnohospodárstva Petra Bendla a ďalšie zahraničné delegácie

27-08-2012
Petr Bendl, minister poľnohospodárstva Českej republiky, prijal pozvanie ministra Ľubomíra Jahnátka na slávnostné otvorenie 39. ročníka poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex a 7. Národnej výstavy hospodárskych zvierat do Nitry.

Chceme sa poučiť z úspešnej cesty Slovenska

10-08-2012
Foto: Chceme sa poučiť z úspešnej cesty SlovenskaŠtátny tajomník MPRV SR Štefan Adam prijal veľvyslanca Gambijskej republiky v SR Mamour Alieu Jange a 1. tajomníka veľvyslanectva Kawsu Darriho na pôde ministerstva.

AGROpodcast Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Nahlasovanie zásob komodít
Kalkulačka SPP 2023 – 2027
Agromapy
EÚ-štrukturálne a investičné fondy
Operačný program Kvalita životného prostredia 2014-2020
Značka kvality
EFSA – Temporary FC logo_socials
Integrovaný regionálny operačný program 2014 - 2020
Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2022
Operačný program Rybné hospodárstvo 2014 - 2022
INTERREG V-A SK-CZ
Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko
Program cezhraničnej spolupráce na programe Interreg V-A Slovensko-Madarsko
Bestslovakfood