Facebook Statistics
Preskočiť na obsah...

Tlačové správy

Úradná kontrola potravín za obdobie od 1. marca do 6. apríla

07-04-2009
V sledovanom období (úradné kontroly v rámci predveľkonočného obdobia) vykonali inšpektori orgánov Štátnej veterinárnej a potravinovej správy Slovenskej republiky celkovo 4 607 úradných kontrol.

Minister Stanislav Becík otvoril veľkonočné trhy

03-04-2009
Foto: Minister Stanislav Becík otvoril veľkonočné trhyDnes minister pôdohospodárstva SR Stanislav Becík otvoril slávnostne Veľkonočné gazdovské trhy v Banskej Bystrici a Žiline,...

Minister Stanislav Becík o vinohradníctve a vinárstve

02-04-2009
Foto: Minister Stanislav Becík o vinohradníctve a vinárstveMinister pôdohospodárstva SR Stanislav Becík dnes vo Viničnom na konferencii o nových podporných programoch vo vinárstve a vinohradníctve pripomenul známe príslovie, že tam, kde sa rúbe vinohrad, padá kultúra národa.

Minister Stanislav Becík o predaji z dvora

02-04-2009
Foto: Minister Stanislav Becík o predaji z dvoraMinister Stanislav Becík informoval na tlačovej besede o aktuálnej situácii v lesnom hospodárstve a o aktuálnej situácii a podmienkach v predaji z dvora priamo od farmárov.

Minister Stanislav Becík vyžreboval výhercu žrebca

27-03-2009
Foto: Minister Stanislav Becík vyžreboval výhercu žrebca V piatok 27. marca vo Zvolene na konferencii o podpore chovu Norika muránskeho typu na Slovensku jedného takéhoto koníka získal prítomný účastník.

Ministri Becík, Tomanová a Raši k chovu koní na Slovensku

27-03-2009
Foto: Ministri Becík, Tomanová a Raši k chovu koní na SlovenskuDnes sa v aule Technickej univerzity vo Zvolene koná medzinárodná konferencia Perspektíva a podpora chovu Norika muránskeho typu na Slovensku.

Minister Stanislav Becík o spolupráci s Kazachstanom

25-03-2009
Spolupráca s Kazašskou republikou v oblasti pôdohospodárstva sa zintenzívňuje.

Slovenský rekord v cene dreva

23-03-2009
Najdrahší výrez dreva na Slovensku vydražili v Bardejove.

Ministerka Viera Tomanová a minister Stanislav Becík o chove vodnej hydiny

20-03-2009
Foto: Ministerka Viera Tomanová a minister Stanislav Becík o chove vodnej hydinyMinisterka práce, sociálnych vecí a rodiny SR Viera Tomanová sa zúčastnila dnes na medzinárodnej konferencii o podpore chovu vodnej hydiny organizovanej pod záštitou ministra pôdohospodárstva SR Stanislava Becíka v Dvoroch nad Žitavou.

Premiér Fico a minister Becík prevzali petíciu mliekarov

18-03-2009
Foto: Premiér Fico a minister Becík prevzali petíciu mliekarovDnes v Bratislave na Úrade vlády SR prevzal premiér Robert Fico spolu s ministrom pôdohospodárstva SR Stanislavom Becíkom petíciu Slovenského zväzu prvovýrobcov mlieka.

Podpora štrajku farmárov v Prahe

13-03-2009
Minister pôdohospodárstva SR p. Stanislav Becík vyjadril otvorenú a plnú podporu farmárom počas ich štrajku vo štvrtok 12. marca 2009 v Prahe...

Oznam pre média

09-03-2009
Dnes sa na ministerstve pôdohospodárstva SR uskutoční rokovanie so zástupcami obchodných reťazcov.

Minister Stanislav Becík čaká na spoločnú výzvu

09-03-2009
Dnes sa v Bratislave konalo ďalšie rokovanie o kríze na trhu s mliekom, ktoré inicioval minister pôdohospodárstva Stanislav Becík.