Facebook Statistics

Minister Ľubomír Jahnátek zahájil pracovnú cestu do Číny

25-11-2015
Foto: Minister Ľubomír Jahnátek zahájil pracovnú cestu do Číny(Peking, 25. novembra 2015) - Minister pôdohospodárstva odcestoval na zahraničnú pracovnú cestu do Číny, aby podpísal Memorandum o porozumení medzi Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky a Všeobecnou správou pre dohľad nad kvalitou, kontrolou a karanténou (AQSIQ) Čínskej ľudovej republiky.

Stretnutie ministra Jahnátka s chargé d´affaires Azerbajdžanskej republiky

12-11-2015
Foto: Stretnutie ministra Jahnátka s chargé d´affaires Azerbajdžanskej republiky(Bratislava, 10. novembra 2015) – Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek sa v rámci zdvorilostnej návštevy stretol s chargé d´affaires Azerbajdžanskej republiky Eminom Mammadovom pri príležitosti nedávneho otvorenia Kancelárie Veľvyslanectva Azerbajdžanskej republiky v Bratislave.

Minister Jahnátek prijal veľvyslanca Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska Andrewa Gartha

06-10-2015
Foto: Minister Jahnátek prijal veľvyslanca Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska Andrewa GarthaMinister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska Andrewa Gartha. Týmto stretnutím obaja predstavitelia nadviazali na nedávny rozhovor počas Medzinárodných leteckých dní SIAF na letisku v Sliači.

Životný cyklus potravín v Európe a Ázii

01-10-2015
Foto: Životný cyklus potravín v Európe a Ázii(Budapešť - Maďarsko, 24. september 2015) Zasadnutie 10. Fóra pre poľnohospodársko–obchodnú a hospodársku spoluprácu medzi Čínou a 16 krajinami strednej a východnej Európy, ktorého nosnou témou bol Životný cyklus potravín v Európe a Ázii:

SLOVENSKO – ČÍNSKA SPOLUPRÁCA

01-07-2015
Na stránke MPRV SR v časti PODPORA EXPORTU/Výzva exportérom a Dotazník exportéra bol dňa 1.7.2015 zverejnený oznam „SLOVENSKO – ČÍNSKA SPOLUPRÁCA - Možnosti prezentácie slovenských poľnohospodárskych a potravinárskych výrobkov v Čínskej ľudovej republike“, ktorým ...

Potvrdenie poľnohospodárskej spolupráce medzi Čínou a krajinami SVE

01-07-2015
Štátna tajomníčka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Magdaléna Lacko – Bartošová v uplynulých dňoch podpísala za Slovensko tzv. Základné zásady pre zriadenie a prevádzkovanie Združenia pre podporu poľnohospodárskej spolupráce medzi Čínou a krajinami SVE. Stalo sa tak na zasadnutí ministrov poľnohospodárstva Číny a 16 krajín strednej a východnej Európy (SVE) v bulharskej Sofii.

Stopka pre plytvanie s potravinami

22-06-2015
Foto: Stopka pre plytvanie s potravinamiŠtátna tajomníčka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky Magdaléna Lacko-Bartošová sa v uplynulých dňoch zúčastnila celosvetovej konferencie „NO MORE FOOD TO WASTE“, ktorej organizátorom bola Holandská vláda. Účastníci z viac ako 55 krajín sveta sa spoločne snažili nájsť najvhodnejšie riešenia na zastavenie plytvania s potravinami...

Šéf agrorezortu na rokovaní k prijatiu deklarácie o akvakultúre

08-06-2015
Foto: Šéf agrorezortu na rokovaní k prijatiu deklarácie o akvakultúre(Lisabon, 4.- 5. júna, 2015) Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek sa zúčastnil stretnutia ministrov, ktoré sa konalo v Lisabone počas modrého týždňa v Portugalsku. Cieľom bolo prijatie deklarácie, ktorá sa zameriava na udržateľné hospodárenie s morskými populáciami a na priestorové plánovanie aj vo vzťahu k morskej akvakultúre.

Slovensko-gruzínsky hospodársky seminár

04-06-2015
V kongresových priestoroch hotela Devín v Bratislave sa bude v piatok 19. júna 2015 o 11:00 konať slovensko-gruzínsky hospodársky seminár. Podujatie otvoria prezident Gruzínskej republiky Giorgi Margvelašvili a podpredseda vlády a minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák...

Štátna tajomníčka Magdaléna Lacko – Bartošová privítala experta z agrosektoru z Talianska

14-05-2015
Foto: Štátna tajomníčka Magdaléna Lacko – Bartošová privítala experta z agrosektoru z TalianskaŠtátna tajomníčka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Magdaléna Lacko-Bartošová prijala na pôde agrorezortu Dr. Luigi Stefaniniho, experta v projektoch internacionalizácie poľnohospodárskych a potravinárskych podnikov z Talianskej republiky.

Spája nás poľnohospodárska politika i potravinový patriotizmus

12-05-2015
Foto: Spája nás poľnohospodárska politika i potravinový patriotizmus(Valtice, 12. mája 2015) - Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír Jahnátek dnes rokoval v českých Valticiach so svojim kolegom Miroslavom Jurečkom, ministrom zemědělství ČR.

Štátna tajomníčka agrorezortu Magdaléna Lacko-Bartošová rokovala s predstaviteľom Belocerkovskej agrárnej univerzity z Ukrajiny

07-05-2015
Foto: Štátna tajomníčka agrorezortu Magdaléna  Lacko-Bartošová rokovala s predstaviteľom Belocerkovskej agrárnej univerzity z Ukrajiny Štátna tajomníčka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) Magdaléna Lacko-Bartošová prijala včera na pôde agrorezortu splnomocneného zástupcu Belocerkovskej štátnej agrárnej univerzity (BNAU) Jurija Seniuka z Ukrajiny.

Šéf agrorezortu sa stretol s maďarskou veľvyslankyňou

27-04-2015
Foto: Šéf agrorezortu sa stretol s maďarskou veľvyslankyňou(Bratislava, 27. apríl 2015) – Minister Ľubomír Jahnátek dnes prijal na pôde Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR veľvyslankyňu Maďarska v Slovenskej republike Évu Czimbalmosné Molnár, ktorú sprevádzal vedúci Obchodnej kancelárie veľvyslanectva Tibor Varga. Mimoriadna a splnomocnená veľvyslankyňa doposiaľ pôsobila ako generálna konzulka.

AGROpodcast Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Nahlasovanie zásob komodít
Kalkulačka SPP 2023 – 2027
Agromapy
EÚ-štrukturálne a investičné fondy
Operačný program Kvalita životného prostredia 2014-2020
Značka kvality
EFSA – Temporary FC logo_socials
Integrovaný regionálny operačný program 2014 - 2020
Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2022
Operačný program Rybné hospodárstvo 2014 - 2022
INTERREG V-A SK-CZ
Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko
Program cezhraničnej spolupráce na programe Interreg V-A Slovensko-Madarsko
Bestslovakfood